I can tell you that photographing your food makes it that much more delicious.
I just made a snack... look how yummy it looks, and it seriously tastes yummy too.
FYI this is a Honey Crisp apple, totally worth the extra cost (@2.99 a lb, they are very expen$$ive)
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment